Bezpečnostní služby

Veškeré poskytované služby soukromé bezpečnostní služby LPS GUARD s.r.o. jsou zaměřeny na profesionální splnění všech požadavků potencionálních klientů v rámci celého území České republiky.

Poskytujeme komplexní bezpečnostní služby od analýzy bezpečnostních rizik, projektování, zajištění fyzické nebo technické ochrany, recepčních služeb, specializované bezpečnostní služby, zabezpečení objektů, ochranu osob, majetku podle potřeb a požadavků klienta.

Detektivní činnost

Při vykonávaní detektivní činnosti jde o velice specifické činnosti, jako sledování fyzických osob, zhotovování fotodokumentace, analýzy, vyhodnocování všech získaných informací, které jsou pak zpracovány do dokumentace o činnosti sledované fyzické osoby, která je následně po splnění úkolu, předána klientovi.

Strážní služba

Fyzická ostraha a ochrana objektů patří k základním činnostem naší společnosti.

Nechceme zajišťovat pouze bezpečnost ve smyslu klasické fyzické ostrahy, ale sledujeme taky novinky v oblasti bezpečnosti a svým klientům nabízíme efektivní způsoby ostrahy na míru podle požadavků klienta s využitím bezpečnostních technologií, které jsou poskytovány v oblasti technického zabezpečení majetku a osob.

Kamerové systémy

Pro návrh kamerového systému jsou pro nás nejdůležitější požadavky klienta a konkrétní situace v místě jejího namontování a použití.

Kamerový systém (CCTV) slouží k ochraně a monitoringu objektu klienta. Celý systém lze navrhnout s využitím kabeláže (drátově) nebo bezdrátově. Provoz kamerového systému podléhá zákonu o ochraně osobních údajů dle Úřadu pro ochranu osobních údajů. Kamerové systémy slouží jako doplněk zabezpečovacích systémů.

Naše společnost Vám nabízí zpracování nabídky, která je vždy navržena dle Vašich požadavků, a to na základě prohlídky.

ADRESA

LPS GUARD s.r.o.

Seifertova 327/85
130 00 Praha 3 Žižkov

e-mail: info@lpsguard.cz

KONTAKTY

Nábor Čechy:
tel.: +420 778 112 510
e-mail: svabenicka@lpsguard.cz

Nábor Morava:
tel.: +420 771 239 458
e-mail: sobkova@lpsguard.cz